KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14744103
nr 1474 4103
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Signerad, daterad -56,45x37 cm. Akvarell, yttermått inklusive ram: 63x54 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:09:39
13/6 18:16:10
200 kr
13/6 19:04:40
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand